Niepowtarzalny klaun Hary

6 March 2011 - 17:57 Komentarzy: 2

Klaun Hary

Jedyny i niepowtarzalny!

Dziś chciałbym powiedzieć Ci, dlaczego warto zaprosić mnie – klauna Harego, na własną imprezę. Przede wszystkim, wszystko o czym możesz przeczytać na tym blogu to wiedza, którą posiadam, którą chce się podzielić. Dzwoniąc do mnie i zapraszając klauna na urodziny, czy jakąkolwiek inną imprezę, masz pewność, że to ja Cię odwiedzę, a jeśli będę wtedy zajęty, zaproponuję Ci innych pełni profesjonalnych klaunów, m.in. klauna Dyzia, który jest moim serdecznym przyjacielem. U mnie nie zamawiasz anonimowego klauna-animatora, a osoby, dla których bycie klaunem, to nie zabawa, tylko profesja i pasja.

Rynek, a oczekiwania klientów.

Jestem świadomy tego, że Twoje oczekiwania, jako klienta rosną z roku na rok. Tak jak nie wystarczy już wyjechać na wakacje “za granicę”, żeby się dobrze poczuć (bo trzeba jechać na Wyspy Kanaryjskie, na Hawaje, do Indii). Tak też klaun nie może być po prostu “osobą w makijażu”, która efektownie potrafi się przewrócić, żeby rozśmieszyć dzieci. Dzieci również się zmieniają, w dobie internetu i tysięcy kanałów TV, nie wystarczy dać dzieciom kolorowanki, żeby na urodzinach dobrze się bawiły. Zabawa z chustą animacyjną również nie nadaje się już na największą atrakcję imprezy dla dzieci.
Nie wystarczy przeczytać jednej, czy dwóch książek, żeby wiedzieć o tym jakie zabawy najlepiej sprawdzają się na imprezach dla dzieci, w zależności od ich wieku. Każdą zabawę trzeba z teorii przenieść na grunt praktyczny, ale żeby móc to zrobić, trzeba występować na imprezach dla dzieci. Niektóre firmy proponujące „klaunów”, nie dają Ci gwarancji tego, że ta osoba jest dobra w tym co robi. I po urodzinkach, na które był zaproszony klaun, okazuje się, że nie najgorsza jest gorycz, wynikająca z kiepskiego występu klauna, ale to, że na twarzach dzieci nie pojawił się uśmiech.

Gwarancja dobrej zabawy.

Ja daje Ci tę gwarancję, gwarancję uśmiechu i dobrej zabawy, więc nie czekaj już dłużej i zarezerwuj termin, w którym będę mógł Cię odwiedzić. Klaun Hary konkursy i zabawy dopasuje do wieku dzieci uczestniczących w imprezie, więc wszyscy będą się dobrze bawić – to pewne!

Odpowiedzi: 2 do wpisu “Niepowtarzalny klaun Hary”

 1. kukułka napisał(a):

  No no, widzę pełen profesjonalizm!

 2. admin napisał(a):

  A dziękuję serdecznie,

  Staram się być profesjonalistą, zapraszam do czytania kolejnych wpisów i zapisania się do Newslettera, w którym znajdzie Pani wiele ciekawych informacji!

  Z poważaniem,

  Łukasz “Hary” Harazim

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.