5 urodzinki Martynki

18 August 2011 - 07:28 Brak komentarzy

 

5 urodzinki Martynki

Klaun Malinka w akcji!

20 lipca 2011, klaun Malinka wybrała się do Wodzisławia na 5 urodzinki Martynki. Jak się okazało na miejscu, byłam niespodzianką dla solenizantki! Dzieci były bardzo zaskoczone, ale równie uśmiechnięte na mój widok, kiedy przeobraziłam się w klauna Malinkę.
Naszą super zabawę zaczeliśmy od czarowania, później była mała rozgrzewka i zaczęliśmy szaleć na prawdę! Były tańce, wyścigi, prawdziwa rywalizacja, bitwy i wiele wiele innych. W małej przerwie na odpoczynek po prawidziwym szaleństwie, klaun Malinka obdarowała wszystkie dzieci pięknymi kwiatuszkami, mieczami i zwierzątkami z podłożnych baloników.

Na koniec naszej niezapomnianej zabawy, wszystkie dzieci miały szanse wyszaleć się na dmuchanym zamku do skakania oraz zażyczyć sobie wymarzony kolorowy tatuaż na buzi oraz rączkach.Będę bardzo miło wspominać urodziny Martynki, ponieważ wszystkie dzieci były naprawde wspaniałe! Rodzicom Martynki bardzo dziękuję za zaproszenie i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś na zagoszczę na kolejnych urodzinkach.

Pozdrawiam,
Klaun Malinka

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.