7 urodziny Zosi

10 April 2011 - 23:02 1 komentarz

7 urodziny Zosi

Klaun Hary ponownie w stolicy!

Tak, to prawda! Nie minął jeszcze miesiąc od mojej poprzedniej wizyty w Warszawie, a 9 kwietnia znów tam byłem, tym razem bawiliśmy się na 7 urodzinach Zosi.  Urodziny Zosi zorganizowane były w Galerii Freta.

Klaun Hary w Galerii Freta

Mój występ rozpoczynał się o godzinie 15.3o, więc przezornie wyjechałem z domu przed 8.oo, żeby spokojnie dotrzeć na miejsce. Oczywiście, kiedy klaun Hary wybiera się do Warszawy pogoda staje się nieznośna, tak było i tym razem. Piątek żegnał mnie silnymi wiatrami, a sobota rozpoczęła się deszczem, na szczęście potem nieco się przejaśniło. Przed godziną 14.oo dotarłem na miejsce, w zasadzie się zdziwiłem, że jestem tak blisko Starego Miasta, bo sama Galeria Freta. usytuowana jest na Nowym Mieście. Godzinkę jaką miałem do spożytkowania, razem z moją osobistą panią fotograf postanowiliśmy wykorzystać na spacer po Nowym Mieście i przejść się na chwilkę na Stare Miasto w Warszawie. Nigdy tam nie byłem, a kamienice na prawdę wyglądają ślicznie. W trakcie spaceru mijaliśmy barbakan – powojenną rekonstrukcję tego z 1548 roku.

Warszawski barbakan z klaunem Harym w tle.

Zabawa, zabawa, zabawa!

Od 15.3o razem z Zosią i jej gośćmi przez 2 godziny bawiliśmy się do upadłego. W programie nie zabrakło czarowania na wesoło, wspólnych zabaw ruchowych, były również kolorowe tatuaże i zamek do skakania. Z wywiadu przeprowadzonego z solenizantką Zosią – bardzo się jej podobało, co ucieszyło mnie niezmiernie. Na zakończenie wypada mi powiedzieć “kto nie był niech żałuje”. Mamie Zosi dziękuję, że pozwoliła na opisanie urodzin córki na moim blogu i zamieszczenie zdjęcia z imprezy – oto ono…

Klaun Hary na 7 urodzinach Zosi.

 

Pozdrawiam uczestników zabawy i czytelników bloga,

Łukasz “Hary” Harazim

Jedna odpowiedź do wpisu “7 urodziny Zosi”

  1. Aneta napisał(a):

    Same zadowolone i uśmiechnięte buzie, PIĘKNIE ! :)

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.