O Nas

O Nas

Prywatnie

Mamy na imię Łukasz i Aneta, należymy do grona wesołych i zawsze uśmiechniętych ludzi. Uwielbiamy wywoływać radość na twarzach ludzi, po przez swoje bardzo optymistyczne podejście do życia oraz wielki zapał do pracy. Z chęcią podejmujemy się coraz to nowszych i ciekawszych wyzwań zarówno życiowych jak i zawodowych.

Efektem naszych działań jest firma, którą na początku prowadziliśmy pod skrzydłami AIP. Dziś mamy już otwartą własną działalność pod nazwą Patikana, która świetnie funkcjonuje od lutego 2012 roku.

Oficjalnie

Klaun Hary

W 2008 roku Łukasz stawiał pierwsze kroki jako klaun na scenie, początkowo traktował to jako pracę dorywczą. Jednak lata upływają, a on ciągle występuje z wielkim uśmiechem i zadowoleniem na twarzy. Co więcej czerpie z tego niewyobrażalną wręcz przyjemność. Przez te już 7 lat występów, praca “klauna” stała się jego pasją, w której może łączyć przyjemne z pożytecznym.

Klaun Malinka

Aneta swoje pierwsze kroki jako klaun stawiała pod skrzydłami Łukasza, występując z nim jako pomocnica Malinka, ucząc się zawodu klauna od podstaw. Teraz można powiedzieć, że “Uczeń przerósł mistrza” i Malinka podbija świat swoimi występami zdobywając coraz to większe doświadczenie. Dzieci ją uwielbiają, kochają Malinkę oraz każdą wspólną zabawę.

Zdobytą przez nas wiedzą i wieloletnim doświadczeniem chcielibyśmy podzielić się z Państwem na tym blogu. Mamy cichą nadzieję, że nasza praca wkładana w tego bloga, wywoła przynajmniej kilka uśmiechów na twarzach dzieci.

Humorystycznie

Im dłużej żyjemy i pracujemy, tym bardziej przekonujemy się do tezy, iż jesteśmy dziećmi szczęścia. Czego się nie dotkniemy, zazwyczaj zamienia się to w “złoto”. Oczywiście często wiąże się to z podejmowaniem ciężkich, również spontanicznych decyzji ale mimo wszystko nigdy nie żałujemy. Pracując jako klauni mogliśmy poznać wspaniałe osoby i przeżyć niezapomniane przygody, które na zawsze zapisały się w naszej pamięci. Wszystko to, do dej pory kształtuje nasze charaktery i jeszcze bardziej napędza nas do pracy. Mamy nadzieję, że już niedługo Państwo pozwolą nam przeżyć kolejne  zwariowane przygody klauna Harego i Malinki.

Pozdrawiam wszystkich czytelników serdecznie, oraz zapraszamy na naszą oficjalną stronę internetową www.patikana.pl

Łukasz “Hary” Harazim

Aneta “Malinka” Wawrzonkowska