Bal karnawałowy 2015 w Kamieniu

12 February 2015 - 21:41 Brak komentarzy

12 lutego 2015 roku po raz kolejny uczestniczyliśmy w szalonych zabawach na balu karnawałowym w Kamieniu, naszej rodzinnej miejscowości. Zabawa była przednia! Malinka, Hary oraz Rudzio dali z siebie wszystko :)

zdjecie grupowe

Atmosfera na balu była wręcz bajkowa, dzieciaki przebrały się w najróżniejsze kolorowe stroje księżniczek, rycerzów, biedronek i wielu, wielu innych… Wszyscy z szerokimi uśmiechami na twarzy daliśmy się porwać w wir świetnej zabawy, tańczyliśmy w rytm największych muzycznych hitów, wyruszyliśmy w szaloną krainę dobrej zabawy w długim pociągu! Zabawie nie było końca :) A Dj Hary nie zwalniał tempa! Odbyło się wiele tanecznych konkurów i zabaw, chętnych nigdy nie brakowało :)

zabawa (18)

zabawa (118)

zabawa (42)

Kiedy nadszedł czas chwili wytchnienia dzieci malowały kolorowe kartki walentynkowe dla swych rodziców :)

Idealnym zwieńczeniem naszych szalonych zabaw była pyszna wata cukrowa. Hary niczym akrobata kręcił te pyszne słodkie, cukrowe chmurki, a dzieci z wielką radością zajadały się słodką watą.

zabawa (208)

zabawa (204)

Dziękujemy wszystkim za cudowną zabawę i kolejne niezapomniane wrażenia, mamy nadzieję, że wkrótce znowu będziemy razem szaleć na balu karnawałowym. Do zobaczenia!

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.