Bal karnawałowy

28 November 2012 - 23:40 Brak komentarzy

         Bal karnawałowy

           Hary i Malinka znów w rodzinnym mieście

12 lutego 2012 roku klaun Hary i klaun Malinka zostali zaproszeni na bal karnawałowy. Został on zorganizowany dla wszystkich dzieci mieszkających w Kamieniu, dzieci było wiele dlatego też został podzielony na dwa dni.

12 lutego bawiliśmy się z przedszkolakami, wszystkie dzieci wywijały bioderkami w rytm największych hitów dziecięcych :) Nie obyło się również bez szalonych konkursów z nagrodami! Były skoki w gaciach Świętego Mikołaja, konkurs na najlepszego tancerza i tancerkę, taniec na gazecie oraz tańce w parach z małymi utrudnieniami ;) każda para musiała utrzymać balonika albo między głowami, albo nogami… Było mnóstwo smiechu i zabawy!
Hary i Malinka postanowili również zrobić dzieciom małą niespodziankę, a niespodzianką tą były ogromne bańki mydlane! Wszystkie dzieci były naprawdę zaskoczone. Wielką atrakcją był również wesoły taniec w bańkach, bańki mieniły się wszystkimi kolorami tęczy, a dzieci wśród nich “wyginały śmiało ciało” ;)

Dzień później, 13 lutego bawiliśmy się z dziećmi nieco starszymi, bo z tamtejszej szkoły podstawowej. Zabawa była równie udana. Wybraliśmy królową balu, odbył się taniec z krzesełkami oraz oczywiście mnóstwo śmiesznych konkursów ;) Dzieci szalały, tańczyły i śpiewały. Wszyscy wyszli z uśmiechem na twarzy, co cieszy nas najbardziej :)

Bardzo dziękujęmy za zaprosznie wszystkim osobą, którzy przeczynili się do zorganizowania tak udanego balu. Gratulujemy dobrej organizacji i mamy nadzieję do zobaczenia za rok!

Pozdrawiam,

Klaun Malinka

 

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.