Dookoła Świata z klockami LEGO!

2 October 2015 - 13:20 Brak komentarzy
Zajęcia z klockami LEGO to doskonała kreatywna zabawa nie tylko dla dzieci. Z pomocą dorosłych na naszych animacjach powstają fantastyczne budowle, zamki, pojazdy i wiele innych niezwykle ciekawych wytworów dziecięcej wyobraźni.
Animacje z klockami LEGO cieszą się ogromną popularnością. Posiadamy sporo elementów LEGO, bo ponad 30 tysięcy! Ciągle wzbogacamy się w coraz większe zasoby klocków i części tematycznych z różnych kolekcji. Na animacjach udostępniamy również figurki, z różnych serii klocków LEGO. bloglego bloglego2
Na naszych animacjach już nie tylko chłopcy ze swymi tatusiami budują kosmiczne pojazdy, ale również dziewczynki tworzą ogromne zamki z wieżami dla księżniczek czy domy z pełnym wyposażeniem!
Nie zapominamy również o maluszkach. Dla nich przygotowaliśmy osobny kącik zabaw z klockami LEGO DUPLO z pojazdami i figurkami. Zasób klocków dla maluchów również na bieżąco uzupełniamy. Aktualnie posiadamy 2 tysiące elementów.
Nasi animatorzy z wielką radością prowadzą animacje z klockami LEGO. Tak samo jak dzieci lubimy budować i układać rozmaite budynki, kształty czy pojazdy. Z chęcią pomagamy młodszym w budowaniu i zawsze służymy pomocą w poszukiwaniu potrzebnych części.
Prezentujemy zdjęcia z naszych wakacyjnych animacji 2015 w HOTELU STOK****, na które serdecznie zapraszamy wszystkich fanów klocków LEGO!
Gorąco pozdrawiamy! Hary i Malinka :)

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.