UrodzinyDlaDzieci.Info

18 June 2010 - 20:51 Brak komentarzy

Urodziny dla dzieci – prolog

Witamy serdecznie,

Jeżeli znalazłeś się tutaj, oznacza to, że poszukujesz odpowiedzi na pytanie – Co zrobić, żeby z urodzin Twojego dziecka (lub jakiejkolwiek innej imprezy dla najmłodszych) stworzyć coś niezapomnianego, co na długo zapisze się w pamięci wszystkich uczestników.

Blog ten jest pisany, ażeby Tobie ułatwić zorganizowanie imprezy dla dzieci, wraz z jej atrakcjami i odpowiednim scenariuszem. W tym momencie możemy obiecać, że będziemy wkładać maksimum wysiłku, żeby kolejne wpisy były pomocne i warte Twojej uwagi. Wypada nam podkreślić, iż jest to prywatny blog klauna Harego i Malinka i prezentowane tutaj opinie i poglądy będą naszymi prywatnymi i autorskim. W niektórych tekstach będziemy odwoływać się do literatury, jeśli tak będzie, to krótką notkę bibliograficzną znajdziesz na końcu każdego z podobnych postów.

Zachęcamy wszystkich czytelników, do prowadzenia dyskusji na blogu, komentowania wpisów, i zapisywania się do Newslettera. Mamy nadzieję, ze nowe wpisy będą powstawały z prędkością światła, dlatego też zachęcamy do odwiedzin naszego bloga co jakiś czas, żeby przeczytać nowe wpisy (mam nadzieję, że każdy będzie równie ciekawy).

Pamiętaj, że urodziny dla dziecka, są jedną z ważniejszych uroczystości w życiu (w jego oczach), więc nie zepsuj ich!

Pozdrawiamy serdecznie,

Łukasz “Hary” Harazim

Aneta “Malinka” Wawrzonkowska

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.