Urodziny dla dzieci z klaunem!

23 April 2011 - 04:08 Brak komentarzy

Urodziny dla dzieci z…

 

Urodziny dla dzieci z klaunem!

Nasz blog powstał, ponieważ chcieliśmy pokazać, że urodziny dla dziecka, na które zaprosisz klauna będą na prawdę niezapomnianymi dla uczestników zabawy. Jednak od czasu pierwszego wpisu, na początku marca, aż po dzień dzisiejszy odkryliśmy tyle ciekawych tematów, że o urodzinach dla dziecka z klaunem mało mogliśmy napisać. Pojawiło się kilka opisów gier i zabaw w jakie możemy bawić się z dziećmi, teraz wypada mi dodać, że część tych zabaw jest prowadzona przez klauna Harego i Malinkę podczas występów, a więc na urodzin dzieci również.

Długo zastanawialiśmy się, jaki argument może przekonać rodziców, żeby zaprosili klauna na urodziny swojego dziecka. I chyba trudno znaleźć jakiś jeden wyjątkowy. Klaun przyjedzie do Ciebie na umówioną godzinę, nie potrzebuje dodatkowych udogodnień, wystarczy toaleta, ażeby przepoczwarzyć się w Harego czy Malinkę. Dodatkowo ten sam klaun przywozi na urodziny Twojego dziecka wszystkie dodatkowe atrakcje: zamek do skakania, trampolinę, zestaw do malowania tatuaży na buziach, walizkę rekwizytów do przeprowadzenia konkursów, a nawet – jeśli wyda ci się niezbędne, swoje nagłośnienie! I zostanie z solenizantem na taki czas, jaki uznasz za stosowny od godziny do trzech. Z Twojej strony wystarczy zapewnienie słodkiego poczęstunku gościom solenizanta, co w połączeniu z wizytą klauna  tworzy niezapomnianą imprezę urodzinową!

Cena urodzin dla dziecka z klaunem, zależy od rodzaju atrakcji jakie wybierzesz, ilości godzin, które klaun Hary lub Malinka spędzi z maluchami i  kosztów dojazdu do Ciebie.

Zestaw podstawowy, czyli 2-godzinny występ klauna Harego lub Malinki połączony z obdarowywaniem wszystkich dzieci zwierzątkami z baloników, zamkiem do skakania o wymiarach 2mx2mx1,8m malowaniem kolorowych tatuaży na buziach dzieci oraz oczywiście szalonymi grami i zabawami dla dzieci… jak i rodziców! – to koszt około 300 PLN + dojazd.

Dodatkowo małą zniżkę można otrzymać po zapisaniu się do naszego Newslettera – na górze po prawej stronie, zachęcam!

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy nieprzekonanych, że urodziny dla dziecka z klaunem to na prawdę ciekawa alternatywa do “imprezy” w McDonald’s, czy innej sali zabaw.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Łukasz “Hary” Harazim

Aneta “Malinka” Wawrzonkowska

 

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.