Urodziny dla dzieci

26 April 2011 - 01:10 Brak komentarzy

Urodziny dla dzieci

 


Witamy serdecznie,

Korzystając z chwili poświątecznego odpoczynku – z pełnym brzuchem słodyczy –  chcielibyśmy krótko podsumować ostatnie 2 miesiące działalności na blogu klauna Harego i Malinki. Bardzo serdecznie chcielibyśmy podziękować wszystkim czytelnikom naszego bloga, których liczba bardzo mnie zaskoczyła. Przez 60 dni na blogu pojawiło się 18 wpisów (z dzisiejszym), co w rezultacie doprowadziło do tego, że UrodzinyDlaDzieci.Info były odwiedzane 350 razy! generując 1100 odsłon! Dla części osób liczby te mogą wydawać się śmieszne, ale dla mnas to na prawdę bardzo dobry wynik.

 

 

urodziny dla dzieci
Obiecujemy, że w najbliższym czasie zajmiemy się bliżej tematyką “urodziny dla dzieci“, ponieważ analizując nasze wpisy, widzę, że było trochę o grach i zabawach dla dzieci, o  występach, ale o urodzinach dla dzieci wiadomości jak na lekarstwo. Na pewno już niedługo na łamach bloga pojawią cię ciekawe “dodatki” do urodzin dla dzieci: wierszyki, kolorowanki, jak i propozycje scenariuszy, które będziecie mogli zrealizować – w zasadzie bez udziału osób trzecich.

Dodatkowo znajdziecie tu opisy na prawdę dużej liczby nowych występów, ponieważ w maju klaun Hary i klaun Malinka będą bardzo dużo podróżowali po Śląsku i Polsce!

Pozdrawiamy serdecznie,

Łukasz “Hary” Harazim,

Aneta “Malinka” Wawrzonkowska

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.