Urodzinki Mileny

30 May 2011 - 16:08 Brak komentarzy

Urodziny Mileny

Małe przeprosiny

Zanim napiszę kilka słów na temat samych urodzin, chciałbym przeprosić czytelników bloga za moją niską aktywność, a w zasadzie jej brak, jest to związane ze zbliżającą się sesją i sprawami osobistymi, nie mniej mam nadzieję na… lepsze jutro. Postaram się opisać kilka moich wcześniejszych występów w maju, które miały miejsce, a niestety nie było czasu, żeby o nich wspomnieć.

Piękna Małopolska

Tak więc, 21 maja Anno Domini 2011, klaun Hary odwiedził okolice Krakowa, żeby razem z małą Mileną i jej gośćmi wspólnie bawić się na imprezie urodzinowej. Wycieczki w okolice Krakowa mają ten urok, że kiedy wjedzie się już na autostradę w okolicach Katowic spogląda się na GPS, a tam 93 km prosto, ahh… relaks, podziwianie widoków, zachwycanie się krajobrazem małopolski i czerwony smok klauna Harego na A4.

Urodziny zaczynały się około godziny 16, więc na miejscu byłem o 15, żeby móc spokojnie przygotować się do występu. Wszyscy goście trafili na miejsce imprezy i zabawa mogła się rozpocząć, poza szalonymi tańcami-wygibasami odbył się mały pokaz iluzji, razem z małymi gośćmi i ich tatusiami wybraliśmy największych twardzieli na imprezie, a 2,5-godzinny występ zakończył się, ku uciesze wszystkich dzieci, wspólnym puszczaniem (i łapaniem) ogromnych baniek mydlanych.

Rodzicom Mileny chciałbym podziękować za ciepłe przyjęcie. Klaun Hary bawił się tak dobrze, że prawie zapomniał swoich butów w domu solenizantki. Mam nadzieje, że jest to zapowiedź tego, że za rok, również tam się pojawię.

Na koniec życzę Milenie 100 lat! A wszystkim dziękuję za wspólną zabawę.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.