Występy klauna Harego – Chorzów

28 March 2011 - 23:08 Brak komentarzy

Hary w Chorzowie

Klaun Hary na VII Festiwalu Otwartych Serc

VII Festiwal Otwartych Serc

W niedzielę 27 marca z wielką radością mogłem odwiedzić Starochorzowski Dom Kultury, w którym występowałem z okazji VII Festiwalu Otwartych Serc, czyli VII Festiwal Twórczości Osób Niepełnosprawnych oraz Środowisk Integracyjnych. Festiwal trwał od 25 marca – Dniem Twórczych Warsztatów Plastycznych. 26 marca, w Dniu Muzyki i Tańca Starochorzowski Dom Kultury odwiedził klaun Dyzio, który również bardzo ciepło wspomina swój sobotni występ. Niedziela była Dniem Teatru – Przeglądem Miniatur Teatralnych, mój występ rozpoczął się przed godziną 12.oo, po przedstawieniach przygotowanych przez zespoły, a w czasie kiedy jury obradowało.

 

Klaun Hary na VII Festiwalu Otwartych Serc

Gry i zabawy starałem się przygotować i przeprowadzić odpowiednio do możliwości uczestników. Bardzo podobały mi się wspólne tańce-wygibańce, w których każdy – niezależnie od wieku – uczestniczył całą duszą i ciałem. Gry i zabawy przerywane wspólnym tańcami zakończyły mój występ chwilkę przed 13.oo, po czym z uśmiechem na ustach mogłem wracać do domu.

Klaun Hary na VII Festiwalu Otwartych Serc

Na miejsce imprezy przyjechałem kilkadziesiąt minut wcześniej, więc mogłem jeszcze przed występem przyglądać się przedstawieniom, przygotowanym przez wszystkie zespoły teatralne. Nie wiem jaki był werdykt jury, ale dla mnie wszyscy uczestnicy są zwycięzcami!

Klaun Hary na VII Festiwalu Otwartych Serc

Łukasz “Hary” Harazim

 

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.